Pirmās 100 dienas pandas mazuļa dzīvē – šis video jāredz ikvienam!

Starptautiskā dabas aizsardzības savienība vairs neuzskata lielo pandu par apdraudētu sugu, jo kopš 2003. gada, pateicoties cilvēku atbalstam, to populācija palielinājusies par apmēram 17%. Tas nozīmē, ka pasaulē dzimst arvien vairāk pandu mazuļu.

Bet cik no mums ir redzējuši tikko dzimušu pandas mazuli? Un cik daudziem no mums bijusi lieliskā iespēja vērot, kā šis mazulis aug? Tagad tāda iespēja ir ikvienam!

Internetā publicēts video no Atlantas zoodārza, kurā paātrinājumā redzams, kā šie piemīlīgie lācīši no pavisam sīciņiem izaug par īstiem gigantiem. Tikko dzimuši mazuļi parasti sver apmēram 100 gramus, un to rozā ķermenīši ir ap 18 cm gari. Pirmo trīs dzīves mēnešu laikā uz viņu ādas parādās melna apmatojuma daļas, un locekļi kļūst spēcīgāki. Pēc 100 dienām pandas spēj noiet apmēram 1 m lielu attālumu un sver 5-6 kilogramus. Paiet apmēram 2 gadi, līdz pandas ir gatavas atstāt savas mātes un par sevi rūpēties pašas.

Lasi vēl: Šī mazā japāņu meitenīte un viņas milzu pūdelis būs labākais, ko tu šodien redzēsi (+piemīlīgi FOTO)

Noskaties brīnišķīgu video, kā lielās pandas mazulis attīstās savas dzīves pirmās 100 dienas, šķirot nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close