Pirms 20 gadiem Džo, kurš bija precējies ar Vikiju un viņas māsīcu, apprecējās arī ar viņas dvīņu māsu. Kāds bija viņu liktenis

Laulāto tālākais liktenis

Džo tagad ir 50 gadus vecs, un viņa ģimene nesen svinēja 20 gadus ar pašreizējo sastāvu.

Tagad viņi atklāti parāda savas attiecības un iestājas par oficiālu atļauju ieviešanu šādām laulībām. 2011. gadā pāris pat uzrakstīja grāmatu “Love Times Three”, kurā viņi runāja par visām savas ģimenes priekšrocībām un smalkumiem.

Saskaņā ar mormonisma noteikumiem visi Džo dzīvesbiedri ir vienādi ar pārējiem. Katram no viņiem ir sava guļamistaba un tualete, un pašam vīram ir tiesības izvēlēties, ar kuru no viņiem viņš pavadīs brīvo laiku.

Sievas plašā virtuvē kopā gatavo vakariņas, pēc kurām milzīgā ģimene apsēžas pie pusdienu galda.

Pārim ir 25 kopīgi bērni un pieci bērni no Valērijas pirmās laulības. Daudzi no viņiem jau ir pieauguši un dzīvo atsevišķi, taču bērnu smiekli viņu mājā neapstājas ne minūti.

 

Dargeru ģimene ir viena no pirmajām, kas atklāti paziņoja par sevi. Un, neskatoties uz to, ka viņa nedaudz atšķiras no parastās divu laulāto ģimenes, galvenais ir tas, ka viņi visi ir laimīgi, un viņu bērnus ieskauj mīlestība un rūpes.

Ko jūs domājat par Džo un viņa sievām? Vai jūs varētu iedomāties sevi mūsu varoņu vietā? Mēs gaidām jūsu komentārus un piedalies aptaujā zemāk!

 

Ko tu domā par šāda veida laulībām?
Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

 • […] Pirms 20 gadiem Džo, kurš bija precējies ar Vikiju un viņas māsīcu, apprecējās arī ar viņa… […]

 • […] Lasi arī: Pirms 20 gadiem Džo, kurš bija precējies ar Vikiju un viņas māsīcu, apprecējās arī ar viņa… […]

 • <cite class="fn">Svētavota Skolnieciņš</cite>

  Šodien, 2. augustā, ir iesācies ‘’Baltijas Praids 2021’’ (angļu val. Baltic Pride 2021). Šogad šīs pasākums norisinās Rīgā. Tas ir liels gods, jo šī festivāla pamatmērķis ir sludināt mīlestību, iecietību un līdztiesību mūsu sabiedrībā. ‘’Baltijas Praids’’ šogad norisinās no 2. augusta līdz 7. augustam. Šajā laikā norisināsies dažādi pasākumi: dažādas diskusijas, darbnīcas, filmu izrādes un konferences. ‘’Baltijas Praids 2021’’ ir svētīgs pasākums. Mūsu sabiedrībā trūkst iecietības un sapratnes vienam pret otru. Tāpēc aicinu ikvienu no mums noskatīties TV seriāla ‘’Amerikāņu Dievi’’ 3. sezonas 8. sēriju ‘’Degsmes uguns’’. Šo seriālu var noskatīties angļu valodā oficiālajā TV kanāla STARZ mājaslapā: starz.com/us/en/series/american-gods/season-3/episode-8/61896 [Watch American Gods: Ep 308 – The Rapture of Burning on STARZ – Free Trial]. Šo sēriju krievu valodā var noskatīties: lostfilmhd.com/78-amerikanskie-bogi-smotret-onlayn-na-lostfilm-v-hd-720.html [Seriāls ‘’Amerikāņu Dievi’’ 3 sezona tiešsaistē HD kvalitātē (lostfilmhd.com)]. Kā arī aicinu ikvienam iepazīties ar Japānā notiekošo ‘’Kanamara Matsuri’’ festivālu: youtu.be/Q4LW3pDQq3A [video no GO2travel YouTube konta ‘’Japan 2021| kanamara matsuri festival かなまら まつり’’]. Šis festivāls Japānā notiek gadu no gada, tas vairo iecietību un saticību Japānas sabiedrībā.
  Nedzīvosim naidā. Dzīvosim draudzīgi! Būsim saticīgi un pretimnākoši!
  Ar Dievietes Frejas svētību, Skolnieciņš no svētavota
  #mīlestība #kaisle #DievieteFreja #saticība #draudzība #iecietība #sapratne #LGBT #LGBTI # LGBT+ #BalticPride #BaltijasPraids #AmericanGods #AmerikāņuDievi #STARZ #MīlestībasFestivāls #KanamaraMatsuri #Skolnieciņš #svētavots

 • <cite class="fn">Сколниециньш из святого родника</cite>

  Сегодня начался долгожданный и всеми любимый ‘’Балтийский Прайд 2021’’ (на английском языке: Baltic Pride 2021). В этом году этот торжественный праздник любви проходит в Риге. Это большая честь для всей Латвии, ведь этот праздник проповедует любовь и равноправие в нашем обществе. ‘’Балтийский Прайд’’ в этом году проводиться со 2. августа по 7. августа. В этот время проводятся разные мероприятия: разные дискуссии, мастерские, показ фильмов и конференции. ‘’Балтийский Прайд 2021’’ это великий праздник любви. В нашем обществе не хватает понимания и сочувствия к друг другу. Поэтому советую каждому посмотреть 8. серию 3. сезона ‘’Американских Богов’’. Серия называется ‘’Вознесение огня’’. Этот сериал можно посмотреть на официальном сайте телеканала STARZ: starz.com/us/en/series/american-gods/season-3/episode-8/61896 [Watch American Gods: Ep 308 – The Rapture of Burning on STARZ – Free Trial]. На русском языке серию можно посмотреть здесь: lostfilmhd.com/78-amerikanskie-bogi-smotret-onlayn-na-lostfilm-v-hd-720.html [Сериал Американские Боги 3 сезон 10 серия смотреть онлайн в HD 720 Lostfilm бесплатно (lostfilmhd.com)]. А также советую каждому ознакомиться c Японским фестивалем ‘’Kanamara Matsuri’’: youtu.be/Q4LW3pDQq3A [видео из GO2travel Ютуб аккаунта ‘’Japan 2021| kanamara matsuri festival かなまら まつり’’]. Этот фестиваль в Японии проводиться из года в год, он повышает сплочённость Японского общества.
  Не будем жить в ненависти. Будем жить дружно! Будем уважительными и добродушными!
  С благословением Богини Фреи, Сколниециньш из святого родника
  #любовь #страсть #БогиняФрея #БогиняЛюбви #добродушие #дружба #понимание #LGBT #ЛГБТ #LGBTI #ЛГБТИ # LGBT+ #ЛГБТ+ #BalticPride #БалтийскийПрайд #AmericanGods #АмериканскиеБоги #STARZ #ФестивальЛюбви #KanamaraMatsuri #Skolnieciņš #svētavots #Сколниециньш #святойродник

Leave a Comment