Personības un rakstura psiholoģiskais tests palīdzēs jums uzzināt, kāda enerģija jūsos ir izsmelta un kā to atjaunot

Psihologi tam ir izstrādājuši testa attēlu, kas sniegs ātru atbildi uz uzdoto jautājumu. Ekspertiem patīk strādāt ar šāda veida testiem, ar vizualizācijas testiem, jo ​​atšķirībā no standarta anketām tie ir balstīti uz zemapziņas funkcijām.

Lai to nodotu, vienkārši atpūtieties. Koncentrējieties uz sevi. Tagad apskatiet attēlu zemāk. Jums piedāvā sešas mandalas. Vadoties pēc intuīcijas, izdariet izvēli.

Lasi arī: Klajā nākusi informācija par to, ko princis Čārlzs pateicis Diānai dienu pirms kāzām; Pēc tam viņa negribēja precēties

Visticamāk, rezultāts jūs pārsteigs ar patiesumu un precizitāti.

 

1. sarkanā čakra

“Sakne” – simbolizē vitālo enerģiju. Šajā dzīves posmā jūs esat izsmelts. Jūsos teju vispār nav palicis spēka, šķiet, ka visas sulas ir izspiestas no jums. Ja sakņu čakra ir traucēta, cilvēkā uzplaukst depresija un pesimisms. Jums vienkārši nepieciešama atpūta.

 

2. oranžā čakra

“Sakrāls” – jūsu izvēle runā par seksuālās čakras pārkāpumu, jeb enerģiju. Ja jūs nepārtraucat sevis likvidēšanu no problēmas, jūs iegūsit problēmas savā seksuālajā dzīvē un slimības uroģenitālajā sistēmā. Pavadiet vairāk laika kopā ar partneri, lai atbrīvotu saspringumu. Piedzīvo patiesu mīlestību – fizisku un garīgu.

 

3. dzeltenā čakra

“Saules pinums” – jūs, iespējams, periodiski jūtat skābekļa trūkumu, un ir iespējamas panikas lēkmes. Tas norāda uz saules enerģijas trūkumu. Ir daži iemesli, kāpēc jūs to nepietiekat pilnīgai laimei. Jums jāpalielina pastaigu skaits un jāatsakās no atkarībām.

 

4. zaļā čakra

“Sirds” – jūs jūtat emociju trūkumu. Jūs pārstājāt just mīlestību. Zaudēts līdzsvars, iespējamas problēmas ar sirds un asinsvadu sistēmu. Jums jāiemācās atpūsties. Pievērsiet vairāk uzmanības emocijām un izpausmēm. Rūpējieties par augiem, dzīvniekiem, biežāk apmeklējiet parkus un botāniskos dārzus. Daba palīdzēs jums atgūties.

 

5. zilā čakra

“Garīgais” – jūs pārāk ilgi esat pievērsis uzmanību tikai pasaulīgiem uzdevumiem. Materiālisms ir izspiedis tevī līdzjūtību, sisrsnību, mīlestību pret tuviniekiem un citas garīgas vērtības. Visticamāk, jūs jau esat sākuši izjust trauksmi, bezmiegu un citus nervu traucējumus. Lai “dziedinātu”, atgrieziet savu juteklību apkārtējiem.

Lasi arī: Šī sieviete savā izskatā ir ieguldījusi 110 tūkstošus eiro, bet vairums saka, ka viņa naudu izmetusi vējā

 

6. violetā čakra

“Kronis” – jūs, šķiet, esat apjucis, savā ziņā “zaudējis galvu”. Jūs kaut ko savā dzīvē esat pacēlis debesīs, uzlicis uz pjedestāla, un jums to nevajadzēja darīt. Atcerieties, ka neviens nav atcēlis sevis mīlestību, un mīlēt sevi nav kauns, bet gan nepieciešams. Mīlot sevi, jūs sāksiet pareizi attiekties pret citiem. Izpildiet padomu, un galvassāpes izzudīs.

Avots: https://newstes.ru

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Leave a Comment