Māņticība dažkārt var būt tik nesaprotama un necilvēcīga, ka tā var vainagoties ar kriminālsodu un apcietinājumu.
Bangkokā kāds vīrietis bija izdomājis pārdot ceptus līķus, kas bija ietīti zelta papīrā – un tas viss tikai māņticības vārdā.
Pamatojoties uz policijas ziņojumu, ķermeņi piederēja divus līdz septiņus mēnešus veciem bērniem, un šie līķi tika ietīti zelta papīrā. Tomēr, pirms šīs māņticības varētu likt lietā, policijai izdevās notvert vaininieku.
VIDEO:
Hoka Kuena mantās tika atrasts šāds skats:
Tevi arī varētu interesēt
Kuens pirms pāris dienām bija iegādājies šos līķus par 6,400 dolāriem un plānoja tos pārvest uz Taivānu, tomēr viņam tas neizdevās.
Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, kas notika tālāk!
Tevi noteikti interesēs
- Pavāre Zane atklāj kā pagatavot Ziemassvētku eglītes uzkodu Jaungada galdam
- Aktieris Mārtiņš Vilsons sācis strādāt kopā ar savu sievu Zani: abi cer uz daudzsološu rezultātu
- Uzaicināju darba biedru pie sevis uz Talsiem, tomēr viens priekšmets manā vannasistabā sabojāja visu vakaru
- Siltuma speciālisti skaidro, ko patiesībā nozīmē skaitļi uz radiatora regulatora — kļūda, ko pieļauj daudzi
- “Saimniekam nepatīk svešinieki” – tas, ko Cēsīs ieraudzīju krāsnī pēc pusnakts, nebija pirts gariņš
- Sinoptiķu prognozes liecina, ka ziema var beigties tā īsti nesākusies: lielākās izmaiņas var sākties decembra sākumā








