Porziņģa lieta: Ko kaimiņiene aizmirsa viņa dzīvoklī un kāds bija Kristapa veselības stāvoklis

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis ASV tiek apsūdzēts izvarošanā, kas paveikta 2018. gada 6. februāra naktī – dažas stundas pēc tam, kad viņš spēles laikā sarāva ceļgala krusteniskās saites.

Lūk, video, kā Kristaps pameta halli pēc traumas gūšanas, un šie kadri runā pretī varbūtībai, ka viņš tonakt būtu spējīgs kādu pret paša gribu “ievilkt gultā”.

 

Apsūdzībā ir daudz neskaidrību un ne velti pēc pašlaik pieejamās informācijas NBA Spēlētāju asociācija nostājusies Kristapa Porziņģa pusē. Taču arvien parādās jaunas nianses, kuras… rada vēl vairāk jautājumu.

Lasi arī: Latvijā drīzumā varētu liegt pirkt skaidrā naudā nekustamo īpašumu! Arī automašīnu pirkumiem noteiks limitu

Ziemeļamerikas medija ESPN apskatnieks Adrians Vojnarovskis ieguvis saraksti starp Porziņģi un viņa bijušo kaimiņieni. Sieviete atzīst, ka toreiz uzturējusies Porziņģa dzīvoklī līdz nākamās dienas 11.00, lai gan viņš naktī esot bijis agresīvs un iesitis, salaužot deguna skrimšļus un korekcijas operācija izmaksājusi ap desmit tūkstošiem dolāru.

Kā vēstīts, par iespējamo intīmo attiecību neizpaušanu apsūdzības izvirzītāja vēlējās no Porziņģa saņemt 68 tūkstošus ASV dolāru. Zīmīgi, ka dāma ar Porziņģa bijušās komandas Ņujorkas “Knicks” starpniecību vēlējusies atgūt savu iemīļoto sandaļu pāri un apavus, ko neviļus atstājusi spēlētāja miteklī.

Lietu izmeklē Ņujorkas policija, bet Porziņģis šobrīd jau ir Dalasas “Mavericks” spēlētājs.

Avots:

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru