Fotogrāfiju konkurss Sony World Photography Awards katru gadu apkopo izcilākās un skaistākās fotogrāfijas no visas pasaules.
Arī 2017. gada uzvarētu attēli atstāj dziļu iespaidu uz ikvienu skatītāju.
Viena no fotogrāfēm, kura ir ieguvusi atzinību šajā prestižajā konkursā, ir no Latvijas!
Balvas tiek piešķirtas vairākās kategorijās. Uzvarētāji saņem naudas balvas, Sony digitālo attēlu apstrādes ekipējumu un iespēju savu fotogrāfiju izstādīt prestižā izstādē, kura šogad notiks Londonā.
VIDEO:
1. Khalids Alsabats, Saūda Arābija
Lasi vēl: FOTO: Lūk, kā cilvēki dzīvo aukstākajā pilsētā pasaulē – temperatūra noslīd līdz -64 °C!
Lai apskatītu pārējos attēlus, šķir nākamo lapu!
Tevi noteikti interesēs
- Banka “Citadele” brīdina: liela daļa Latvijas iedzīvotāju var palikt bez pienācīgas pensjas
- 13. decembris – datums, kas brīdina par iespējamām nelaimēm: ko šajā dienā nedarīt, lai tās nepiesauktu
- Uzkoda Jaunajam gadam, kas saglabājas ilgāk svaiga par salātiem: nav pat jāstājas pie plīts, un tā vienmēr kļūst par galda rotu
- Sinoptiķi atklāj vai Jaunajā gadā sagaidīsim īstu ziemas pasaku: ”Prognozes mainās burtiski pa dienām”
- Pasaules sīkākie dārgakmeņi: iepazīsti 5 suņu šķirnes, kas sver mazāk par kaķi
- Meteorologs Toms Bricis: brīvdienās iestāsies kārtīga ziema, bet no 15. decembra viss strauji mainīsies









