PROACE VERSO. Radīts aktīvam dzīvesstilam.

Jaunais PROACE VERSO turpina Toyota daudzpusīgo pasažieru furgonu vēsturi, nodrošinot plašu telpu braucieniem un praktiskus risinājumus arī pašiem aktīvākajiem dzīvesstiliem.

Pārdomātas funkcijas, moderni dīzeļdzinēji un inovatīvas tehnoloģijas apvienoti, lai Tavu dzīvi padarītu vieglāku, bet Tavus braucienus – drošākus un relaksējošākus.

Pārdomātas funkcijas un inovatīvas tehnoloģijas

PROACE VERSO piedāvā izvēli, kas vislabāk apmierinās Tavas vajadzības. Tā moderno funkciju klāsts atstās iespaidu – garantējam. Ksenons priekšējie lukturi, moderns vējstikla displejs un ērts atpakaļskata kameras displejs, kā arī virkne drošības funkciju ļaus izbaudīt daudz relaksētākus un drošākus braucienus.

 Inovatīva telpa, kas pielāgojas Tev

PROACE VERSO dzīve ir viegla. Nolokāmi sēdekļi un sēdekļi uz sliedēm dāvā Tev nepieciešamo elastību, bet uzlokāmie galdiņi, atverams aizmugures logs un ar kājas mājienu atveramas sānu durvis sniedz ērtības, bez kurām Tu vairs nevēlēsies dzīvot.

Labāki risinājumi

PROACE VERSO dāvā vēl labākus risinājumus Tavam aktīvajam dzīvesstilam. Neatkarīgi no tā vai automobiļa uzdevums ir likt Tavam biznesam plaukt vai izklaidēt Tavu ģimeni, plašais PROACE VERSO ikvienam braucienam liks paskriet bez raizēm.

Rakstu iesaka – 

Avots: toyota.lv

 


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close