Psihologs atklāj 5 veidus kā tev būtu jāmīl sava otrā pusīte, lai jūs kopā būtu mūžam

Mēs bieži esam dzirdējuši, ka izdevušās attiecības ir tad, ja spējam otrajai pusītei pateikt savas vēlmes. Proti, labu attiecību noslēpums atrodams tajā, ka katrs ir spējīgs izpildīt sava partnera vēlmes, paralēli nenoliekot malā savējās.

Lietas būtība slēpjas tajā, ka mūsu skatījums uz mīlestību var stipri atšķirties. Lai justos mīlēti, Jums, iespējams, ir vajadzīgas pilnīgi dažādas lietas, tāpēc ir tik ļoti svarīgi saprast vienam otra mīlestības valodu.

Labi zināmai ģimenes psihologs doktors Harijs Čepmens ir izdalījis piecus galvenos veidus, kā tieši cilvēkiem patīk būt mīlētiem. Tā arī ir šo cilvēku mīlestības valoda, ko vajadzētu saprast arī viņu partneriem!

Lasi vēl: Austriešu psihoterapeits atklāj 4 pazīmes, kuras nosaka, ka pāris drīz šķirsies

Pāršķir lapu, ja vēlies lasīt šos 5 veidus!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close