28 gadus vecā vientuļā māte Treisija Kisa katru dienu sejas krēma vietā uzziež uz sejas spermu un uzskata, ka tas ir labākais un dabīgākais līdzeklis, lai iegūtu gludu un maigu ādu.
Katru dienu viņai to mazā trauciņā piegādā draugs; Treisija to uzsmērē uz sejas un atstāj iesūkties 20 minūtes.
Viņa uzskata, ka smērēt spermu uz sejas ir ļoti dabiski un veselīgi, jo tur nav nekādu pievienoto ķimikāliju, bet ir viss, kas vajadzīgs jaunai dzīvībai. Treisijai ir ādas slimība, kas liek ādai apsarkt un sūrstēt, un sieviete apgalvo, ka spermas terapijai viņai lieliski palīdzējusi tikt ar to galā.
Treisija iedrošina visas sievietes, kurām ir partneri vai labi draugi, vērsties pie viņiem, lai iegūtu šo lielisko ādas kopšanas līdzekli.
Avots: dailymail.co.uk
Tevi noteikti interesēs
- Lielākie meli, kuriem arī latviešu sievietes tic pēc 60 gadu vecumaby Sandra Vīgante
- Latviešu aktieris Rūdolfs Plēpis atklāti pasaka, ko domā par to, ka bērnus uzaudzina omītes, nevis paši vecākiby Laura Tiltiņa
- “Tas ir TOP zieds visos dārzos Latvijā”: starp 200 peonijām noskaidrota visskaistākā peonija (+ VIDEO)by Laura Andersone