Pusaudzis no Pakistānas ir kļuvis par internet sensāciju pēc tam, kad viņš uzņēma videoklipu, kurā ir redzams, kā viņš izvalba savas acis.
Ahmeds Kāns, 14, spēj izspiest savus acu ābolus vairāk nekā 10 mm ārpus acs ligzdas.
Kāns, kurš mācās Laoras vietējā skolā, atklāja savas īpašās “spējas” pagājušajā gadā.
“ Pagājušajā gadā es kaut ko darīju, pieskāros acij, un tā iznāca ārā,” stāsta četrpadsmit gadus vecais jaunietis. “Man likās, ka būšu sabojājis savu aci, bet tad sapratu, ka tas nerada ne sāpes, ne problēmas manai acij.”
“Es mēģināju izspiest otru aci, un man tas izdevās. Tā likās kā jautra nodarbe, un pēc pāris mēģinājumiem pieradu pie tā.”
Pusaudža acu izspiešanas videoklips sociālajos tīklos ir kļuvis par īstu sensāciju.
Lasi arī: 8 pasaules vēsturē dīvaini trakākie rekordi, ko uzstādījuši cilvēki
Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu vairāk un redzētu video!
Tevi noteikti interesēs
- Nekad šīs lietas neiznesiet un neatdodiet prom no savas mājas: nākošā “pa pēdām” aizies laime un labklājībaby Laura Andersone
- Veikalā sastapu vīrieti ar ratiem, kas piekrāmēti pilni ar maizes klaipiem – samulsu ne pa jokam, bet tad uzzināju, ko viņš ar tiem daraby Sandra Vīgante
- Prinča Viljama un Keitas vecākais dēls, princis Džordžs svin 12. jubileju: zināms, kādu dāvanu vecāki sarūpējuši dēlamby Laura Andersone