Rīgā prezentēs jaunu vegānu ādas kopšanas kosmētikas zīmolu Ecooking

2019. gada 24. janvārī t/c Domina veikala Douglas telpās notiks dāņu izcelsmes dabīgās un vegānās kosmētikas zīmola Ecooking produkcijas prezentācija.

Prezentācijas laikā zīmola dibinātāja Tīna Sogārda, kurai ir 20 gadu pieredze skaistumkopšanas industrijā, atklās savu iedvesmas avotu, pastāstīs par katra produkta vērtīgajām īpašībām un iedarbību, kā arī novadīs kosmētikas izgatavošanas meistarklasi.

Katrs, kurš piedzīvojis personīgu krīzi zina, ka tas atstāj pēdas. Arī – fiziskās. Tieši tur meklējami vērtīgā dāņu zīmola Ecooking pirmsākumi. Tā dibinātāja Tīna Sogārda stāsta: “Piedzīvoju grūtu laiku, un tas pamatīgi ietekmēja manu izskatu. Āda pēkšņi izskatījās nogurusi un pelēcīga. Īsā laika posmā zaudēju daudz svara, un mana āda burtiski “sabruka”. Tā kā pati daudzus gadus esmu strādājusi skaistumkopšanas nozarē, atsevišķu dabīgu vielu un to savienojumu labvēlīga ietekme uz ādu man nebija sveša. No laboratorijas atnesu mājās dažādas izejvielas un savā virtuvē sāku jaukt krēmus, serumus un eļļas. Tā katru dienu sanāca gatavot ko jaunu un, lietojot, pārbaudīt produktu efektivitāti uz sevis.”

Jau pavisam drīz Tīnas pašizgatavoto produktu lietošana parādīja pirmos rezultātus, kuri bija tik uzskatāmi, ka par šiem dabas bagātību iedvesmotiem ādas kopšanas līdzekļiem sāka interesēties viņas draugi un radi. Tolaik Tīna izgatavoja kopšanas līdzekļus pēc interesentu pieprasījuma – katra atsevišķa maisījuma mērķis bija risināt konkrētam cilvēkam raksturīgas ādas problēmas. Uz šo produktu pamata arī tapa Ecooking dabīgās ādas kopšanas kosmētikas līnija, kas palīdz efektīvi likvidēt nopietnas ādas nepilnības.

Zīmola Ecooking nosaukums ir divu vārdu “ecological” (ekoloģisks) un “cooking” (pagatavot) savienojums, kas visprecīzāk raksturo produkcijas dabīgās izcelsmes ingredientus un kopšanas līdzekļu nerūpniecisko jeb rokām darināmo ražošanas veidu. Ecooking produktu līnijā pašlaik ir 40 ādas kopšanas līdzekļi, kuru sastāvā ir 100% bioloģiskās un dabīgās eļļas un ekstrakti. Tie ir bagāti ar vitamīniem, minerālvielām un antioksidantiem savienojumā ar augstākās kvalitātes peptīdiem un vitamīniem, kas dziļi baro un atjaunina ādu. Turklāt tie nesatur parabēnus un citas palīgvielas, kas var kaitēt cilvēku organismam un ādai. Ecooking produkti ir arī pilnībā vegāni (izņemot lūpu balzamu un multibalzamu, kuru sastāvā ir bišu vasks). Vairāki Ecooking produkti ir tik ekoloģiski tīri, ka tos pat varētu pilnīgi droši lietot uzturā.

Ecooking zīmola dzimtenē – Dānijā – tas bauda lielu popularitāti un jau tiek piegādāts uz vairāk nekā 450 tirdzniecības punktiem un klientu dzīvesvietām visā valstī. 2018. gadā dāņu kopšanas kosmētikas zīmols piedzīvoja strauju paplašināšanos, ienākot 20 starptautiskajos tirgos, tostarp arī Baltijas valstīs.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru