Saņemtas skumjas ziņas par 18. novembra vakarā Daugavā iekritušo jaunieti

FOTO: Bezvests.lv

Šonakt Bezvests.lv saņēma informāciju ka 18. novembrī ap plkst. 22:00 Andrejostas rajonā Daugavā ir iekritis 17 gadus vecs jaunietis, kuru, diemžēl, nav izdevies uzreiz izglābt.

No paša rīta tika izstrādāts meklēšanas operācijas plāns un savākta brīvprātīgo grupa. Meklēšanas pasākumā piedalījās astoņi Bezvests.lv speciāli apmācītie brīvprātīgie, ka arī Romāns Kačkāns un Kaspars Blušs no Hidrolab un Andrejs Čerņavskis no Epron ar zemūdens meklēšanas aprīkojumu, savukārt Rīgas brīvostas pārvaldes Ostas policija operatīvi nodrošināja brīvprātīgos ar kuteri.

Meklēšanas pasākums sākās ap plkst. 12:00 un jau pēc stundas, četru metru dziļumā, netālu no piestātnes tika pamanīts aizdomīgs objekts. Ar VUGD ūdenslīdēju palīdzību objekts tika apsekots, identificēts ka pazudušais jaunietis un nogādāts krastā.

Lasi arī: Skulmes mantojuma peripetijas: māja Mežaparkā tika uzturēta ar viņas 2000 eiro pensiju, bet dēls to nevar atļauties

Bezvests.lv organizācija izsaka visdziļāko līdzjūtību bojāgājušā tuviniekiem un pateicas visiem, kas piedalījās viņa meklēšanā.

 

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru