Pavisam savādas un satraucošas ziņas ienākušas no Šveices: tur arvien vairāk cilvēku cenšas nodarboties ar seksu… ar zirgiem. Atklājies, ka 10 procentos gadījumu, kad cilvēki apsūdzēti par vardarbību pret zirgiem, iemesls bijis viņu vēlme ar tiem pārgulēt.
2014. gadā tika atklāti 105 vardarbības gadījumiem pret zirgiem, kas nozīmē, ka vidēji 10.5 cilvēki pieķerti, cenšoties izvarot zirgu.
VIDEO:
Iespējams, ka pat vēl satraucošāks ir fakts, ka viens no šveiciešu laikrakstiem lēš, ka apmēram 10 000 Šveices iedzīvotājiem ir kāda zoofilijas forma.
Avots: mandatory.com
Tevi noteikti interesēs
- Sinoptiķi steidzami publicēja nepatīkamu laika prognozi 23. oktobrim: ko sagaidīt šajā dienā
- Dzīvoklis Zviedrijā ar āķi: vispirms ievācies, tad gribas aizbēgt no tā, lai gan šādi dzīvo paši zviedri
- Izvēlies savu putnu un uzzini, kas jūs sagaida jau tuvākajā nākotnē
- Mans draugs no Rīgas, aizgāja uz randiņu ar amerikānieti, bet ātri aizbēga – kas viņam nepatika
- Kāpēc gaļa cepeškrāsnī izžūst un kā no tā izvairīties: ceļvedis sulīgam rezultātam
- Atraktīvā Gundega Skudriņa parāda, cik ekskluzīvu dāvanu viņa saņēma savā 50. dzimšanas dienā (+ VIDEO)