Seksa skandāls: Pasaule runā par šīs skaistās meitenes piedzīvojumiem un rīcību pirms sacensībām

13620798_1216840978335959_2917500906939773185_n

Pamatīgu traci Brazīlijas medijos sacēlusi olimpiskā sportiste Ingrīda de Oliveira, kuras rīcība un “draiksās izklaides” pirms sacensībām nokaitinājušas sporta funkcionārus.

Daiļā 20 gadīgā meitene, kura bija Brazīlijas izlases sastāvā lēkšanā no trampalīna, savas rīcība dēļ, ir izmesta no izlases un olimpiskā ciema. To, ka olimpiskās spēles  vienmēr neoficiāli bijušas sportistu vidū arī vienas lielas seksa orģijas, par to zina daudzi, bet runā retais. Tomēr Brazīlijas sportiste savā rīcībā gājusi pāri pieļautajām normas robežām, uzskata sporta funkcionāri. Tagad arī zināms, ar kuru puisi savas draiskās nakts izklaides veikusi de Oliveira.

Pati meitene saka, ka kļūdītis ir cilvēcīgi, un prasa piedošanu sporta sabiedrībai.

Škir otru lapu, lai uzzinātu, ko tieši viņa idarīja un apskatītu viņas FOTO


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close