Ja kādreiz esi bijis Ņujorkā, noteikti zini, ka tajā viss ir ļoti dārgs – taksometri, ēdiena cenas ir milzīgas un par īri vispār nesāksim runāt.
Pat ja paliec Ņujorkā tikai uz vienu nakti, tev noteikti nāksies samaksāt aptuveni 100 dolārus (~90 eiro) par naktsmītni. Tu tikai vari iztēloties, cik dārgi maksā dzīve šajā vietā.
Tādēļ nav nekāds brīnums, ka pilsēta ir pārpildīta ar bezpajumtniekiem – visticamāk, ka mēs arī par tādiem kļūtu, ja mums nāktos tur dzīvot. Viena izeja no situācijas ir savas mājas uzcelšana – un šis vīrietis tieši to arī izdarīja, tikai daudz, daudz īpatnējākā veidā, nekā tu iedomājies.
Lasi vēl: Pašas neglītākās pasaules mājas – jā, tās tiešām ir īstas!
Šķir lapu tālāk, lai redzētu, kur šis vīrietis iekārtoja sev mājas!
Tevi noteikti interesēs
- Tamāra Globa brīdina par aprīļa lielo lūzumu: datumi, kuros labāk palikt mājās un atpūsties
- Baudīt sauli vai meklēt siltos mēteļus: sinoptiķi atklāj vai Latvijā ziema ir pilnībā atkāpusies
- Kāpēc vīri aiziet tik bieži aiziet no labām sievām: eksperts sniedz savu “patieso atbildi”
- Pavasarī iebāzu tukšu pudeli zemē un kurmji dārzu apej ar desmito līkumu: vairs nekādu rakumu vai eju
- Lamināts un parkets paliek pagātnē: lēts un izturīgs segums, kas kļuvis par jauno izvēli dzīvokļos
- Stingrāki noteikumi pie stūres: Saeima lēmusi, ka daļai Latvijas autovadītāju gaidāmas būtiskas izmaiņas







