Šī sieviete atgriezās mājās 40 gadus pēc savām bērēm: pasaule ir šokā!

indian-miracle

Divas māsas piedzīvoja pamatīgu šoku, kad viņu 82 gadus vecā māte pēkšņi atnāca mājās 40 gadus pēc savām bērēm.

Sievietes ķermenis tika palaists Gangas upē, jo, pēc ģimenes domām, viņa bija mirusi no kobras koduma.

Viss sākās 1976. gada vasarā Indijā, Bidhoo ciematā netālu no Kānpuras. 42 vecā Vilasa aizgāja uz lauku pēc barības, ko dot mājlopiem. Viņa tur bija devusies neskaitāmas reizes, taču šoreiz netīšām piegāja pārāk tuvu melnajai kobrai, un tā iekoda. Kad Vilasa pārnāca mājās, ģimene viņu aizveda pie vietēja dziednieka, bet ar viņa metodēm neizdevās mazināt indes radītās sekas, un Vilasa zaudēja samaņu.

Domājot, ka viņa ir mirusi, ģimene Vilasu ietina audumā, uzlika uz plosta un palaida svētās Gangas upes ūdenī, cerot, ka tas viņu atdzīvinās. Indijā ir pieņemts mirušos kremēt un viņu pelnus izkaisīt ūdenī, bet čūskas kodumu gadījumā ķermeni palaiž ūdenī, jo pastāv uzskats, ka svētā upe var aizskalot indi un atdzīvināt cilvēku. Vilasas ģimene gan nebija gaidījusi, ka tā patiešām notiks.

ganges-funeral-600x450

Un tomēr tālāk notika neticamais.

Lasi vēl: Sieviete pamodās zārkā pati savās bērēs, bet tas vēl nebija trakākais

Lai uzzinātu, kā notikumi attīstījās, šķir nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close