Šī sieviete gandrīz nomira no šī parastā ķīniešu ražojuma biksēm – TĀDAS VISDRĪZĀK VALKĀ ARĪ TU!

Skaistums prasa upurus! Sievietes (un arī vīrieši) ir gatavi pakļaut savu veselību briesmām tādēļ, lai izskatītos pievilcīgi. Viena lieta ir tā, ka modes pārstāvji to dara apzināti, taču pilnīgi kas cits ir tad, ja iespējams nodarīt pāri savai veselībai ar aksesuāriem un apģērba gabaliem, pašam nemaz to nezinot.

Izrādās, ka apspīlētas bikses ir kaut kas ārkārtīgi bīstams mūsu veselībai! To pati uz savas ādas izbaudīja 52 gadus vecā Lielbritānijas iedzīvotāja Džeina Reilsena. Tagad sieviete brīdina par šo bīstamo sieviešu garderobes gabalu, kas var nopietni ietekmēt viņu veselību.

Kādu rītu mūsu stāsta varone uz darbu uzvilka bikses. Viņa tajās pavadīja visu dienu, bet vakarā devās ar tām arī ciemos. Tobrīd sievietei bija ārkārtīgi labs garastāvoklis. Viņa priecājās un daudz dejoja, bet te pēkšņi sajutās ļoti slikti.

Lasi vēl: Sieva atrada guļamistabā sievietes apakšbikses. Viss internets smējās par viņas stāstu!

Pāršķir lapu, lai uzzinātu, kas notika ar sievieti tālāk!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close