Viņa britu izdevumam pastāstīja:
“Kādā vēlā vakara stundā es novilku blūzi un savas kailās krūtis berzēju gar Tima stumbru, līdz sasniedzu orgasmu.”
Makabe apgalvo, ka Tims viņai sniedz regulāru emocionālo atbalstu, turklāt sieviete bieži apmeklē koku, lai ar to vienkārši parunātu.
Lasi arī: Māte saka, ka sekss ar viņas dēlu ir “neticams”, plāno no viņa dabūt bērnu un apprecēties
Viņa piemetina:
“Es lūkojos uz citiem kokiem, bet es tiem nepieskaros – es nekad nekrāptu Timu.”
Emmas Makabes ģimene atteikusies sniegt komentārus par kavaliera piemērotību viņu meitai.
Topošā līgava cer nosvinēt kāzas tikai draugu un ģimenes lokā, nepiesaistot plašākas publikas uzmanību.
Tima un Emmas saikne visticamāk ir ekstrēms dendrofīlijas paveids. Dendrofīli baudījumu gūst brīdī, kad viņu dzimumorgāni saskaras ar koku mizu.
Avots: elitedaily.com
Tevi noteikti interesēs
- No 16. septembra sāks atņemt vadītāja apliecības par braukšanu bez jakas: autovadītājus sagaida jauns pārsteigums – kurā valstīby Sandra Vīgante
- Kaimiņiene Ilze bija kā “uzēdusies” mums ar vīru – pat mūsu suns viņai traucēja, bet reiz, nejauši viņu satiku veikalā…by Laura Andersone
- Kā viegli notīrīt dušas galviņu no kaļķakmens, pat neizjaucot – padoms no vecmāmiņas Talsosby Rinalds Bergmanis