Sieviete atklāj kā ar sūdzību palīdzību no populāriem zīmoliem gadā var nopelnīt ap 2500 eiro!

Iepazīstieties – sūdzību karaliene, kurai patīk no mušas uzpūst ziloni un nekautrējas saņemt dāvanas par savas mutes aizvēršanu. Viņa atklāj kā gada laikā no populāriem zīmoliem nopelnījusi vairāk kā 2000 mārciņu!

47 gadus veco Annu Vintlu dēvē par sūdzību karalieni un viņa par šo apzīmējumu it nemaz nekaunas. Viņa atzīst, ka viņai ir liela mute un lepojas, ka prot to likt lietā. Anna ir iemācījusies, ka ar sūdzību palīdzību var saņemt dāvanas apmaiņā pret savas mutes aizvēršanu un šādi viņa ir ieguvusi dāvanas vairāk kā 2000 mārciņu vērtībā gada laikā!

Lasi vēl: Šī apģērba dēļ sievieti izraidīja no sporta kluba. Vīrieši sūdzējās par to, ka tiek novērsta viņu uzmanība (+VIDEO)

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt kā šī sieviete to dara!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close