Sieviete, kuru žņaudzis un tad dzīvu apracis viņas pašas draugs pastāsta par to, kā viņai nācās izkārpīties no kapa. Kīts Hūgs savu draudzeni Steisiju Gviljamu atstāja nomirt, aprokot viņu zem zemes.
Sieviete tika aprakta Svānsijas piekrastē pagājušā gada jūlijā.
Viņa Pīrsam Morganam un Suzannai Reidai raidījumā “Labrīt Lielbritānija” pastāstīja, ka lai izkļūtu no kapa viņa izmantojusi nagus.
Drosmīgā 34 gadus vecā sieviete pastāstīja: “Kad es nācu pie samaņas, sapratu, ka man virsū uzlikti zari un lapotnes.
Es dzirdēju kā sitās mana sirds un es varēju saklausīt jūras šalkoņu.
Viss notika gluži kā palēninājumā. Vienīgais, ko es redzēju bija brūni un zaļi pleķi.
Es nespēju paelpot un pakustēties. Jutos tā, it kā būtu paralizēta.
Lai lasītu tālāk sievietes šausminošo stāstu, šķir nākamo lapu!
Tevi noteikti interesēs
- “Kā lai pasaka vecākiem, ka naudas restorānam un kino nav” Artūrs jautāja sievai
- “Nekad nebiju saskāries ar tādu nekaunību” – pēc paziņu lūguma izmitināja meiteni Rīgas centrā, bet vēlāk nācās palūgt aiziet
- Rīgas pārtikas tehnoloģe atklāja, kuriem veikalā nopērkamajiem pusfabrikātiem labāk iet ar līkumu, pat ja cena šķiet pievilcīga
- Četrām zodiaka zīmēm janvāra pēdējā dienā astroloģe Volodina sola īpašu veiksmi
- Janvāra pēdējās dienas laikapstākļi pateiks priekšā, kad sniegs nokusīs: tā to noteica mūsu senči
- Paņemiet olu un kāpostu: bieži gatavoju aizmirstu recepti, kas ir sātīga, garšīga un visi vienmēr prasa papildporciju







