Sieviete noģībst no šoka, kad pielaikojot netīšām saplēš ļoti vērtīgu rokassprādzi. Situācija pēc tam izvērtās ļoti saspringta.
Kāda Ķīnā viesojusies tūriste noģībusi veikalā pēc tam, kad pielaikojot 300 000 juaņu (40 000 eiro) vērtu dabīgā akmens rokassprādzi, rotaslieta nokrita un saplīsa.
Zināms, ka notikušais nofilmēts 27. jūnijā, Ruili pilsētā, Ķīnas rietumos esošajā Juaņas provincē.
Par nelaimi pielaikošanas laikā nokrītot, aproce burtiski sadalījās divās daļās.
Aculiecinieki ziņoja, ka pēc pielaikošanas aproce noslīdējusi sievietei no rokas un nokritusi uz grīdas, pret kuru atsitoties tā sadalījās divās daļās.
Video materiālā redzams, ka sieviete uzzinot rokassprādzes vērtību tūliņ pat noģībst. Lai arī kā blakus esošie cilvēki necenstos viņu pamodināt, sievietei, acīmredzot, ir iestājies šoks.
Ķīnā nefrīts ir luksus klases prece, kas iemieso labu veselību un ilgu mūžu.
Pēc rokassprādzes saplīšanas pārdevēja nekavējoties paziņoja veikala apmeklētājai, ka rotaslietas vērtība ir 300 000 juaņu jeb 40 000 eiro.
Kā redzams, sieviete nevarēja attapties no šoka un tuvinieki viņu noguldīja uz grīdas, līdz viņa attopas.
Šķir otru lapu, lai uzzinātu kādu atlīdzību piedāvāja sievietes ģiemen kā arī redzētu VIDEO
Tevi noteikti interesēs
- Kad pieķēru sievu, pārcēlos uz vectēva māju Latgales nomaļā ciemā; pat sapņos nebija radījies, kas mani tur sagaidīsby Rinalds Bergmanis
- Kas jādara ceturtdien, 1.maijā, lai laime un prieks neietu ar līkumu. Senču paražas un ticējumiby Sandra Ločmele
- Bukmeikeri prognozē, cik liela ir iespēja, ka “Tautumeitas” iekļūs “Eirovīzijas” finālā un nosauc valstis, kas var plūkt uzvaras laurus (+VIDEO)by Laura Blūma