“Šindlera saraksts” meitenītei sarkanajā mētelī bija tikai 3 gadiņi, kad viņi filmējās filmā – lūk kas ar viņu noticis tagad teju 30 gadus vēlāk

Olivija Dabrovska un viņas vārds  kino cienītājiem neko daudz neizsaka, taču nu jau 30 gadus vecā sieviete savulaik 3 gadu vecumā atveidoja ļoti nozīmīgu lomu – “meitenīti sarkanajā mētelī” slavenajā  Stīvena Spīlberga filmā “Šindlera saraksts”.

Dabrovsku, kura tagad  dzīvo Krakovā, Polijā, kur arī notika viņas slavenā ekrāna debija.  Sieviete ir apprecējusies un dzīvo mierīgu dzīvi.  Medijiem viņa norāda, ka savulaik, kad viņa vēl bija maziņa, viņai esot bijis kauns, ka filmējusies šajā filmā.

Lasi arī: Kā tagad izskatās zēns – “mauglis” Ivans, 30 gadus vēlāk. Viņš dzīvoja kopā ar suņiem

“Man bija kauns būt filmā un dusmojos uz savu māti un tēvu, kad viņi kādam stāstīja par šo faktu,” sacīja Dabrovska.

Cilvēki teica:” Tas tev noteikti ir ļoti svarīgi un tu tik daudz zina par holokaustu. “Mani tas viss sarūgtināja.”

Dabrovska sacīja, ka 11 gadus vecam bērnam “Šindlera saraksta” filmas skatīšanās bija briesmīga pieredze.

Viņa savulaik režisoram Spīlbergam apsolījusi, ka filmu neskatīsies ātrāk kā pirms 18 gadu vecuma sasniegšanas, tomēr šo solījumu pārkāpusi. Viņa vairs nekad nav vēlējusies filmu skatīties, tomēr kad sasniedza 18 gadu vecumu , noskatījās filmu vēlreiz, un spēja tad jau to novērtēt.

Tgad Olīvija saprot, cik īpaša ir šī filma un cik īpaša ir viņas loma tajā. Un viņa lepojas ar savu līdzdalību projektā!

Lūk slavenais kadrs no filmas ar “meitenīti sarkanajā mētelī”:

Arī svarīgi: Kāpēc vērts ēst ceptus ķiplokus? Uzzini, ko tie paveic diennakts laikā!

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru