Piemēram, šis gauskājis ir pierādījis, ka var būt sasalis 30 gadus un izdzīvot. Sakiet, ko gribat, bet tās ir vērā ņemamas izdzīvošanas spējas.

Japānas Nacionālajā polāro pētījumu institūtā tika atdzīvināts gauskājis, kas bija atvests no Antarktikas. Šis dzīvnieks ir ļoti mazs, garumā nesasniedzot pat 1mm, un dzīvo ūdenī.
30 gadi ir ilgākais laika posms, pēc kura ir atdzīvināts gauskājis, un tas palīdz noskaidrot, kas šos mikroskopiskos dzīvniekus padara tik izturīgus.
Avots: damn.com
Tevi noteikti interesēs
- Klusēšana ir zelts: ja tevi aptur likumsargs, tad šie ir tie jautājumi, uz kuriem atbildēt nevar
- No 2026. gada 1. jūnija stāsies spēkā izmaiņas “Swedbank” klientiem – daudzi priecāsies, citi gan nē
- “Valmierā biju atstājis ceļmalā savu BMW, bet pēc brīža piebrauca likumsargi ar protokolu rokās”: stāstu kā beidzās
- Ventspilnieki Mareks un Jana pārdeva māju draugiem, nedomājot, ka to vēlāk nāksies nožēlos – kas notika
- Māsa atstāja bērnus “uz nedēļas nogali”, aizbrauca uz Turciju kopā ar mīļāko, bet pazuda uz mēnesi
- 7. marta mierīgā enerģija: četras zīmes gaida patīkamas pārmaiņas, klāsta Vasilisa Volodina








