Brazīļu izcelsmes tūrists tā aizrāvās ar selfiju uzņemšanu kopā ar eksponātiem portugāļu mākslas muzejā, ka iznīcināja 300 gadu vecu statuju. Viņš tik ļoti vēlējās selfiju ar statuju, ka neņēma vērā muzeja aizliegumu aiztikt eksponātu un to sagāza.
Lasi vēl: Arī Latvijā ko tādu vajag – 9 iespaidīgākās grāmatnīcas pasaulē!
Viens no acu lieciniekiem uztaisīja tikko nogāztās un saplīsušās statujas bildi, pie tās pierakstot: “Lūk, tā ir cena, kas muzejam jāmaksā par to, ka viņi svētdienās apmeklētājus laiž par brīvu!”
Avots: housebeautiful.com
Tevi noteikti interesēs
- Globa prognozē lielas pārmaiņas 12. martā: sešas austrumu horoskopa zīmes, kurām beidzot izdosies tikt uz priekšu
- Kā jaunie likuma grozījumi mainīs dzīvi daudzdzīvokļu mājās Latvijā – svarīgākie punkti
- 12. marts būs nozīmīgs datums: Četras zīmes izjutīs pozitīvas izmaiņas, sola Vasilisa Volodina
- “Jēkabpilī, savā īpašumā gribēju uzstādīt ceļa zīmi, bet nepagāja 15 minūtes un klāt bija likumsargi”: stāstu kā beidzās
- Kāds klients ļoti noskaities uz “Venipak” kurjera rīcību: “Atbilde no viņiem mani sadusmoja vēl vairāk”
- Aizsaulē aizgājušā režisora Jāņa Streiča meita atklājusi tēva pēdējo gribu un lūdz to visiem cienīt







