Viņas draudzene, Jekaterīna, apgalvo: “Es devos uz turieni, jo Anna mani uzaicināja, viņa man teica, ka tā ir balva par otrās vietas iegūšanu Maskavas skaistumkonkursā.
Divas dienas vēlāk es ar viņu sastrīdējos, jo uzzināju patiesību par nodomiem un vizītes mērķi. Es teicu Annai, ka nepalikšu šeit un došos mājup. Anna atstūma mani un teica, lai dodos prom un atstāju viņu šeit vienu. ”
Jekaterīnas vecāki atlidoja uz Dubaju pakaļ savai meitai, kā arī informēja Annas māti par to, ka jauniete plāno tur sniegt eskorta pakalpojumus. Annas māte nekavējoties sazinājās ar Krievijas policiju, lai lūgtu palīdzību. Annas māte, Olga Feščenko, apgalvo, ka sazinājusies ar meitu un cer pārliecināt viņu atgriezties Krievijā.
Krievijas policija nespēj palīdzēt Annai, jo viņa saņēmusi oficiālu atļauju doties uz Dubaju (pat būdama nepilngadīga), jo Jekaterīna noformēta kā viņas aizbildne ceļojuma laikā. Par spīti tam, Maskavas varasiestādes pārbaudījušas un apzinājušas sociālos tīklus, kuros meitenes cenšas pārdot savu nevainību. Tieši ar šādu kanālu starpniecību Annai izdevās atrast sponsoru Dubajā.
Tevi noteikti interesēs
- Viesi tos apēd vienā mirklī: 2 neparasti garšīgi biešu salāti, kas lieliski izrotā jebkuru svētku galdu
- Šo mēslojumu var kaisīt pat uz sniega: kādus augu piebarošanas līdzekļus lietot rudenī
- Novembrī apstrādāju dārzu ar šo līdzekli: nākamgad manas ābeles, plūmes un ķirši ir tīri, bez kraupja un citām augu kaitēm
- “Esmu tirgojusi ziemas apģērbu jau 23 gadus”: atzīšos, kuras jakas nevajadzētu pirkt un kā ziemā izvairīties no sasalšanas
- Ņemu kāpostu un pagatavoju gardus ēdienus visai ģimenei — lieliskas rudens maltītes, kas der dažādām gaumēm
- Ralfs Eilands un Lauris Reiniks nāk klajā ar ilgi glabātu noslēpumu: “Man pašam ir tuvi cilvēki…”








