Kaidena māte varas iestādēm sniegusi liecību, ka zēni tīšām aizdedzinājuši viņas dēlu.
“Mans dēls ir īpašs. Viņš bija trokšņains puika un viņam patika jautrība,” Tristena skaidro.
Viņa piemetina: “Viņš šos zēnus uzskatīja par saviem draugiem, bet viņi par Kiadenu ņirgājās un slikti izturējās pret viņu. Par spīti tam, viņš ar šiem zēniem spēlējās.”
Pilsētas domes pārstāve Kaitlina Berija skaidro, ka baumas par aizdedzināšanu var arī nepastiprināties, jo šobrīd notiek lietas izmeklēšanas darbi. Kamēr izmeklēšana nav noslēgusies, nekādas darbības pret zēniem netikšot veiktas.
Ģimene izveidojusi ziedojumu lapu, ar kuras palīdzību jau izdevies savākt aptuveni 8 000 ASV dolārus Kaidena ārstēšanas izdevumu segšanai.
Lai arī Kaidena uzvedība liecina par autismu, ārsti nav oficiāli diagnosticējuši viņam šo slimību.
Tevi noteikti interesēs
- Klusēšana ir zelts: ja tevi aptur likumsargs, tad šie ir tie jautājumi, uz kuriem atbildēt nevar
- Sinoptiķu prognozes pavasarim kļūst pavisam iepriecinošas: zināms, kad beidzot sagaidīsim pirmos +20 grādus
- “Omniva” servisa kvalitāte zem jautājuma zīmes: kādas klientes skarbie vārdi
- “Kas tev tur ir?” mūsu ceturtajā randiņā Mārtiņš(49) iebāza roku manā somiņā un es zināju, ka tās ir viss…
- No 2026. gada 1. jūnija stāsies spēkā izmaiņas “Swedbank” klientiem – daudzi priecāsies, citi gan nē
- Vai suņus un kaķus drīkst atstāt vienus mājās uz ilgu laiku, piemēram, visu dienu – skaidrojam







