Pēc attēlā redzamā šķiet, ka suns atvēris tušas pudelīti un tad tās saturā izmērcējis ķepas, pēc tam nopēdojot visu māju.
Skaidri redzams, ka haskijs vairākkārt soļojis turpu šurpu, gaidot saimnieku atgriešanos mājās. Ķepu nospiedumi redzami zem galda, aiz dīvāna, kā arī apkārt ēdamgaldam.
Arī uz gultas ir viens ķepas nospiedums, suns laikam vēlējies ierāpties gultā, bet tad pārdomājis: “Paga, paga, man neļauj kāpt gultā. Es esmu labs puika un nekāpšu tur.”
Bēšās grīdas, nu, būs pamatīgi jāberž pēc suņa pastrādātajām palaidnībām. Uz grīdas redzamas mētājamies arī dažādas mantas: soma, grāmata un spilveni, kas notašķīti visai līdzīgā manierē.
Tevi noteikti interesēs
- Burkāni izaug, bet tie ir mazi: ir tikai viens iemesls tam un pieredzējuši dārzkopji šādu kļūdu nepieļaujby Laura Andersone
- Jelgavā kāzu dienā manu mammu mēģināja ieslēgt skapī — noskaidroju, kurš un kāpēc tā rīkojāsby Rinalds Bergmanis
- Dēlam drīz 50 un viņš joprojām nav precējies — tagad dzīvo uz manas pensijas rēķinaby Rinalds Bergmanis