Lai glābtu jaundzimušā dzīvību, glābējiem vajadzēja izlauzties cauri biezai betona sienai, kas bija asinīs klāta, kā arī brist pa cilvēku mēsliem, lai sasniegtu izkārnījumu bedrē nonākušo zīdaini.
Mediķi apgalvo, ka bērns šobrīd atgūstas slimnīcā, viņa stāvoklis ir labs un stabils.
Tevi arī varētu interesēt
Videomateriāls kļuvis par sociālo mediju sensāciju visā Austrumeiropā pēc notikušā Almati, Kazahstānas dienvidos.
Policija patlaban meklē jaundzimušā bērna māti, apgalvojot, ka arī viņai var būt vajadzīga medicīniska palīdzība, pēc bērna atstāšanas izkārnījumu bedrē.
Avots: www.mirror.co.uk
Kāpēc visi uzreiz domā, ka māte izmeta jaundzimušo tualetes bedrē? Ir zināms, ka ne vienmēr, īpaši pirmajā grūtniecībā, topošā māmiņa spēj pati atšķirt, vai tās ir pirmās dzemdību sākuma pazīmes, t.i., spiediena sajūta, kad sākas bērniņa izstumšanas posms, vai vienkārši vēlme nokārtoties. Zināmi daudzi gadījumi, kad sievietes šīs sajūtas sajauc. Tāpat varbūt ir noticis šajā situācijā, kad sieviete, visticamāk, domājusi, ka tā ir tikai kārtējā vēdera izeja, tāpēc pietupusies virs tualetes bedres, bet rezultātā izspiedusi bērniņu, pēc tam pati nobijusies no notikušā un sapratusi, ka bērniņu nevar no bedres dabūt ārā, pārgriezusi nabas saiti un aizmukusi prom bez bērniņa. Visticamāk, ka šai sievietei patiešām bija nepieciešama palīdzība, kuru viņai neviens nespēja sniegt.
Vai ne, aizgāja pakakāt uz ateju ar šķērēm vai nazīti, lai var saiti pārgriezt? Tu arī tā ej uz tualeti? Nu var jau būt ka ar zobiem pārgrauza, bet diezin vai.