Ernestīne Šeparda ir īsta zvaigzne!
Viņa mums visiem ir pierādījusi – tu nekad neesi par vecu, lai darītu to, kas tev patīk. Viņa ir pasaules vecākā kultūriste un Ernestīne nebija sākusi nodarboties ar sportu līdz pat 56 gadu vecumam! Bet tad viņa bija skaidri nolēmusi, ka sāks aktīvi nodarboties ar kultūrismu.
Vēl joprojām domā, ka tev ir par vēlu saņemties?
Ernestīne ir dzimusi 1936. gadā un nesen nosvinēja savu 80-to dzimšanas dienu.
Laikā, kamēr viņa ir nodarbojusies ar kultūrismu, Ernestīne ir laimējusi jau 2 kultūristu titulus.
Tāpat viņa ir ierakstīta arī Ginesa Pasaules rekordu grāmatā!
Katru dienu Ernestīne savas dienas gaitas sāk jau trijos no rīta! Astoņos sākas viņas treniņš.
Katru nedēļu kopā viņa noskrien aptuveni 110 kilometrus. Ernestīnes diēta satur olas, cāli un dārzeņus, kā arī lielu ūdens daudzumu!
Viņas uzskata, ka nekad nav par vēlu sākt un nekad nedrīkst padoties!
Avots: wittyfeed.com
Tevi noteikti interesēs
- Pāragri 24 gadu vecumā mūžībā aizsaukta kādreizējā bērnu aktrise, kurai tika dotas atpazīstamas lomasby Sandra Ločmele
- “Eiropas Dzelzceļa līnijas” meklē būvdarbu līgumu vadītāju; tiek atklāta arī algaby Rinalds Bergmanis
- Pieredzējuši dārznieki apkaisa sodu ap jāņogām un upenēm – triks, kas dod efektīvu rezultātuby Anete Vītola