Kā savas sporta drēbes pasargāt no pārāk lielas sasmakšanas?

defunk-gymclothes

Maz zināms fakts: sviedri nesmird. Tie nepatīkamu aromātu iemanto, saskaroties ar uz ādas esošajām baktērijām. Lai arī modernie sporta apģērbi lieliski novērš sviedru uzkrāšanos ādas virspusē, tie rada ideālu patvērumu baktēriju attīstībai.

Rezultātā arī tavas sporta drēbes pēc kāda laika sāk nepatīkami ost. Baktērijām patīk poliestera savienojumi, kas tiek izmantoti sporta apģērbos. Šķiedru unikālajā faktūrā ir daudz brīvas vietas, kuru izmanto mikrobi. Pat regulāra mazgāšana tos neaizskalos projām.

Viss kļūs vēl sliktāk, ja sviedrainās treniņu drēbes atstāj uz sautēšanos aizvērtā sporta somā, pat tad, ja tā ilgs tikai pāris stundas.

“Lielākā daļa cilvēku nezina, cik daudz pūliņu jāiegulda, lai jaunos sporta apģērbus uzturētu kā jaunus,” papildina Maiks Ītons, uzņēmuma Hero Clean pārstāvis.

Tu pasargāsi savu un citu sportotāju degunus, ievērojot šos nosacījumus:

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, kā sporta drēbes pasargāt no nelaba aromāta!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close