Svarīga informācija visiem autobraucējiem: jaunākā informācija par tuvākajiem reidiem!

109698__5361ded95be95.jpg

Lieldienu brīvdienu laikā ceļu satiksmes drošībai policija pievērsīs pastiprinātu uzmanību, liecina Valsts Policijas sociālo tīklu kontos ievietotā informācija.

Pērn Lieldienu brīvdienu laikā tika pārbaudīti vairāk nekā 50 tūkstoši autovadītāju, no kuriem 62 šoferi pie stūres bija sēdušies alkoholisko dzērienu ietekmē, bet pieciem tika konstatēta narkotisko vielu klātbūtne asinīs.

Lai svētki aizritētu priekpilni un droši, Valsts policija aicina satiksmes dalībniekus rūpēties par savu un tuvinieku drošību, īpaši aicinot šoferus nesēsties pie automašīnas stūres, ja iepriekš lietots alkohols.

Jaunajā reidā ceļu policija pievērsīs pastiprinātu uzmanību ne tikai vai šoferīši nav sēdušies pie stūres alkohola reibumā, bet arī citām lietām.

Lai uzzinātu, kad norisināsies pārbaudes un ko tieši policija uzraudzīs, šķirsti lapu tālāk:


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Viens komentārs

  1. Martins

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close