Tagad es vienmēr katrā istabā novietoju glāzi sāls: Kalpone man parādīja vienkāršu triku

 

Trešais veids ir Himalaju sāls.

Himalaju sāls ir dabisks minerāls, ko iegūst sāls raktuvēs Himalajos, galvenokārt Pakistānā. Tā ir pazīstama ar savu rozā krāsu un ir veselīgāka alternatīva parastajai galda sālim. Tai ir sarežģītāka un intensīvāka garša salīdzinājumā ar parasto galda sāli. Himalaju sāls ir interesants produkts ar daudzveidīgu pielietojumu.

Ceturtais sāls veids ir krāsainā sāls.

Krāsotā sāls ir sāls, kas ir iekrāsota vai dabiski iekrāsota, pievienojot dažādas dabiskas krāsvielas un minerālvielas. To var izmantot gan kulinārijā, piemēram, sāli izmanto indiešu ēdienos, gan dekoratīvos nolūkos. Krāsoto sāli var iegūt no jebkuras citas sāls, kas pēc tam tiek krāsota vai dabiski iekrāsota.

Taču šī sāls ir lieliski piemērota aromterapijai. Taču, tāpat kā citi sāls veidi, arī šī sāls nespēj paciest ūdeni, un tā jāuzglabā traukā.

Piektais sāls veids ir trifeļu sāls.

Tā ir specializēta sāls, kas aromatizēta ar trifelēm, kas tai piešķir unikālu garšu un aromātu. Trifeļu sālim ir bagātīga zemes un riekstu garša.

Lasi vēl: Kad decembrī uzstādīt Ziemassvētku eglīti, lai piesaistītu laimi un veiksmi jaunajā 2025. gadā

Trifeļu sāli izmanto ēdienu apkaisīšanai, un tā ir ideāli piemērota makaronu risoto, kartupeļu ēdieniem, olām, popkornam un pat dažiem desertiem.

Leave a Comment