Kāda sieviete nesen apmeklēja Stenleja Medicīnisko koledžu un slimnīcu Čennai pilsētā, Indijā. Viņa sūdzējās par “niezošu, lienošu sajūtu” savā deguna dobumā, kas izraisīja lielas sāpes.
Pēc divām vizītēm slimnīcā ārsti 42 gadus vecajai sievietei paziņoja, ka dīvainās sajūtas droši vien rodas no saaukstēšanās vai kāda izauguma deguna dobumā.
Bet tad, kad sieviete devās uz vēl trešo pārbaudi, ārsti ar šausmām saprata patiesību.
Lasi vēl: Zēns īsi pēc 10. dzimšanas dienas mirst pēc tam, kad vecāki atrada šos plankumus uz viņa kājām
Lai uzzinātu, ko ārsti tur atrada, kā tas tur iekļuva iekšā un kā tika dabūts ārā, šķir nākamo lapu!
Tevi noteikti interesēs
- 12. marts būs nozīmīgs datums: Četras zīmes izjutīs pozitīvas izmaiņas, sola Vasilisa Volodina
- Aprīlis būs neparasts: ko sagaidīt no laikapstākļiem, prognozē sinoptiķi
- “Jēkabpilī, savā īpašumā gribēju uzstādīt ceļa zīmi, bet nepagāja 15 minūtes un klāt bija likumsargi”: stāstu kā beidzās
- Lauka vidū ieraudzījām kādu pamestu un jokainu (neierastu Latvijai) māju, bet pēc brīža iznāca saimnieks
- Primadonna Alla Pugačova steidzami tika izsaukta uz Krieviju: medijos izskan arī iespējamais iemesls
- Dēls atbrauca ar jaunu džipu, bet mammai atveda piparkūkas, kurām beidzies derīguma termiņš: “Mammu, tās joprojām ir normālas”







