Tās nav 6 meitenītes, bet gan 6 puisīši – māte atklāj, kāpēc liek dēliem audzēt garus matus, lai gan viņus skolā apsmej

Šos 6 mazos zēnus skolā un bērnudārzā apceļ viņu garo matu dēļ. Zēnu māte liek viņiem tos audzēt garus un pati arī reizē ar viņiem audzē garus matus. Iemesls ir visai pārsteidzošs!

Iepazīstieties, Kanisto ģimene – māte Fēbe, vecākais dēls Andrē (10 gadi), 8 gadus vecie dvīnīši Silas un Emersons, un 5 gadus vecie trīnīši Herbijs, Rīds un Deksters. Jā, tik tiešām gribas uz attēlu paskatīties vēlreiz, lai pārliecinātos, ka tie ir zēni nevis meitenes.

Visus 6 skolā un bērnudārzā apsmej, sakot, ka viņi izskatās pēc meitenēm, bet zēnus tas patiesībā nesatrauc, jo viņi saprot, kāpēc mamma liek viņiem matus audzēt tik garus. Tai pat laikā arī Fēbei nācās noklausīties dažādu pieaugušo sniegtās “dzīves gudrības” par to, kāpēc zēniem būtu nepieciešami īsi matu griezumi. Par Fēbes pamatojumu garu matu audzēšanai lasi nākamajā lapā!

Lasi vēl: Vīrietis uz ielas pārdod lāča apskāvienus. Viņa mērķis neatstās vienaldzīgu arī tevi!

Pāršķir lapu, lai uzzinātu, kāpēc māte liek saviem dēliem audzēt garus matus!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close