Taupīt degvielu vēl nekad nav bijis tik aizraujoši!

Tikpat daudzpusīgs kā pats Crossland X ir tā dinamisko un ekonomisko benzīna un dīzeļdzinēju klāsts.

Jaunā Crossland X piedāvājumā ir astoņi dzinēji. Visi modernie dīzeļdzinēji ar papildu 17 litru AdBlue tvertni pierāda, ka ekonomika un braukšanas prieks nebūt nav nesavienojamas lietas. Degvielu palīdz ietaupīt arī Start/Stop sistēma. Ar LPG dzinēju automašīnas ekspluatācijas izmaksas būs vēl mazākas.

Viegla pārnesumu pārslēgšana.

Viegla pārnesumu pārslēgšana ar manuālo 5 vai 6 pakāpju pārnesumkārbu. Vai arī iespēja to nodot 6 pakāpju automātiskās pārnesumkārbas pārziņā relaksētiem un plūstošiem braucieniem.

Samaziniet degvielas patēriņu un izmešu daudzumu.

Toyota ECOTEC® dzinēji piedāvā ideālu dinamikas, efektivitātes un ekonomiskās dzīvotspējas līdzsvaru.

ECOTEC® dzinēji palīdz samazināt degvielas patēriņu un izmešu daudzumu. Tos papildina aerodinamisks dizains, kas samazina gaisa un rites pretestību. Vēl vairāk degvielas varat ietaupīt ar Start/Stop sistēmu, gaidot pie sarkanās gaismas.

Rakstu iesaka: 

Avots: opel.lv


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close