Tautas zīmes 6. maijam: ko nevajadzētu darīt, lai izvairītos no nepatikšanām

Pēc pusdienām mūsu senči devās savās darīšanās. Viņi sakopa savas mājas, zinot, ka tur, kur ir netīrs, nauda nepaliek. Viņi pievērsa uzmanību arī sakņu dārzam.

Drēbes var mazgāt 6. maijā. Senākos laikos ārā karināja slapjus palagus. Tika uzskatīts, ka vējš no viņiem “izpūtīs” visas neveiksmes. Ēdienu gatavošana ir atļauta. Var pagatavot putru un ķīseli. Sanākot pie galda kopā ar ģimeni, būtu labi atcerēties mūžībā aizgājušos senčus.

Kopumā šai dienai ir liela nozīme tiem, kuri nevar iedomāties dzīvi bez labiem darbiem. Ir svarīgi palīdzēt citiem un atbalstīt tos, kuri nonākuši sarežģītās situācijās. Mums jārūpējas ne tikai par cilvēkiem, bet arī par dzīvniekiem. Var pabarot bezpajumtniekus kaķus un suņus, putniem dot graudus. Viss labais, ko darāt, noteikti atgriezīsies simtkārtīgi.

Lasi vēl: Uzzināju, kāpēc gudras sievietes liek rokas somiņā ziepju gabalu – tagad es arī tā daru

Naktī uz 6. maiju jūs neredzēsiet pravietisku sapni, bet jūs varat saņemt mājienu par to, kādām darbības jomām jums vajadzētu pievērsties tuvākajā nākotnē. Datums ir piemērots, lai atteiktos no sliktiem ieradumiem.

Laika zīmes 6. maijam

6.maija rīta migla liek domāt, ka turpmākās dienas būs siltas, bet mākoņainas. Ja pusdienlaikā pūš stiprs vējš, drīz sāks līt. Saule šajā dienā ir laba zīme, kas sola karstu vasaru un labu ražu.

Ja debesis saulrietā kļūst tumšsarkanas, tuvojas aukstums. Zibens norāda uz nestabiliem laikapstākļiem jūnijā. Ja miglas dēļ zvaigznes naktī nav redzamas, maijs būs “slapjš”. Mēneša beigās iestāsies sauss laiks.