TESTS. Izvēlies kārti un uzzini likteņa vēstījumu tuvākajai nākotnei!

Vai tev patīk zīlēšana un spēles ar kārtīm? Tad pievērs uzmanību šim testiņam. Ja vajadzīgs padoms kādā dzīves situācijā, pavaicā Taro kārtīm un saņem vērtīgu padomu no Visuma.

Taro kāršu sistēma ir balstīta simbolos un tāpēc daudznozīmīga. Tarologam jāsaprot, ko tieši viņš tiecas izzināt ar kāršu palīdzību, kādiem aspektiem pievēršama uzmanība. Ja esi iezīmējis jautājuma vispārējās aprises, bet svarīgas detaļas noklusētas, pareģojumam uzticēties nevar.

Piemēram, jautāji par to, kā pret tevi attiecas konkrēts cilvēks, bet noklusēji, ka šim cilvēkam jau ir stabilas attiecības ar kādu citu. Zīlniece pēc kārtīm var ieraudzīt sāncensi, bet var arī neieraudzīt vai iztulkot to nepareizi. Viņas vainas tajā nav – viņa taču nav gaišreģe, nevar ieraudzīt to, ko tu noslēpi.

Lasi arī: Cilvēki pēc 40 gadu vecuma drīkst strādāt tikai trīs dienas nedēļā

Izmēģini šo testu – izvēlies vienu kārti un uzzini, kas tevi gaida tuvākajā laikā!

Šķir otru lapu, lai uzzinātu rezultātus


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close