TESTS. Pieci veidi, kā noteikt, vai tu esi labrocis vai kreilis

kreilis

Saskaņā ar vienu no teorijām tas, kura roka cilvēkam kļūst par dominējošo, ir atkarīgs no tā, kura viņam ir dominējošā smadzeņu puslode.

Kreisā puslode atbild par loģiku, analīzi un runu, bet labā – par tēlaino domāšanu un uztveres integritāti.

Tomēr stingras viennozīmīgas sakarības šeit nav. Kreisā puslode ir dominējošā 95% labroču, bet tādu cilvēku, kuriem pa īstam dominē labā puslode, uz planētas ir ļoti maz.

Daļa cilvēku, kuri no dabas ir kreiļi, ir iemācījušies labi izmantot labo roku un pat nenojauš, ka viņi patiesībā ir kreiļi. Kreisrocība viņiem var parādīties tikai afekta stāvoklī.

Turklāt pastāv labrocības un kreisrocības līmeņi, bet atsevišķiem cilvēkiem vienādi attīstīta ir gan labā, gan kreisā roka – viņus sauc par ambidekstriem. Šī īpašība var būt gan iedzimta, gan iegūta treniņu rezultātā.

Esam sagatavojuši testu, pateicoties kuram, tu varēsi noteikt, kas tu patiesībā esi – labrocis vai kreilis.

Lasi vēl: Interesanti fakti par kreiļiem; Nr.10 tevi pārsteigs!

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, vai esi labrocis vai kreilis!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close