“Kāds aziātu izcelsmes vīrietis uz pludmali bija atvedis savu sievu un bērnus.
Viņa bērni peldējās pludmalē, kad viņa 20 gadus vecā meita sāka slīkt un sauca pēc palīdzības.
Divi glābēji atradās pludmalē, un viņi steigšus metās meitenei palīgā.
Tomēr, pastāvēja kāds šķērslis, kas liedza palīdzēt meitenei.
Šis traucēklis bija pats meitenes tēvs, kas uzskatīja, ja kāds no šiem vīriešiem pieskarsies viņa meitai, tad tas viņai darīs negodu. Tas viņam maksāja meitas dzīvību.
Viņš labāk vēlējās, lai viņa meita noslīkst, nekā, lai viņai pieskaras nepazīstams vīrietis.
Glābējs pastāstīja: “Tas šokēja mani un daudzus citus šajā lietā iesaistītos.”
Burkibahs piemetināja, ka tēvs nevēlējās, lai glābēji pieskaras viņa meitai, jo viņi bija svešinieki.
Viens no glābējiem atklāja, ka šī vilcināšanās un diskutēšana ar tēvu maksāja 20 gadus vecajai meitenei dzīvību. Viņa noslīka.
“Diemžēl, viņa noslīka, par spīti tam, ka pastāvēja iespēja viņu glābt. Glābēji atradās tik tuvu viņai un bija gatavi viņu nogādāt drošībā, laukā no ūdens.”
Plicijas darbinieks piemetināja, ka meitenes tēvu, par iejaukšanos glābšanas operācijā, aizturēja Dubajas policija.
“Viņu apcietināja un tiesāja attiecīgās iestādes.”
Avots: emirates247.com
Tevi noteikti interesēs
- Lieliska sāļā uzkoda Jaungada galdam no lavaša: pilnīgi jauna recepte
- Jau sākot ar 2026.gadu no šī Latvijas lielveikala sāks pazust konkrētie produkti: ”Šis gaidāms, gan Latvijā, gan Lietuvā”
- “Jāpauž skaidra latviskā nostāja”: Rīgas dome pieņem jaunu lēmumu, kas stāsies spēkā jau šogad
- Likumsargi atgādina, ka šādi aprīkot automašīnu ziemā nedrīkst un par to var pienākties arī sods
- Sinoptiķu prognoze svētkiem: Ziemassvētkos gaidāms gan lietus, gan sniegs, bet drīz pēc tiem – kārtīgi ziemas mīnusi
- Meteorologs Toms Bricis brīdina, ka Ziemassvētkos laika apstākļi nelutinās un aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem








