Toyota misija ir radīt vēl labākus automobiļus

toyota-factory

Dodoties ceļā, ir svarīgi zināt, ka Tavs automobilis ir gatavs jebkurai situācijai. Tāpēc mēs, Toyota, pārbaudām savu automobiļu galējās robežas, izmēģinot tos modernākajos vēja tuneļos, pakļaujot tos rūpīgiem temperatūru testiem un aprīkojot tos ar vismodernākajām tehnoloģijām. 

Atklāj, kā Toyota inovatīvā domāšana dāvā vēl labākus un drošākus automobiļus ikvienam:


Degvielas šūnu tehnoloģija

Uzzini vairāk par Toyota Mirai, mūsu jaunākā nulles emisiju automobiļa, tehnoloģijām, kas kā vienīgo blakusproduktu rada tīru ūdeni. Benzīnu un iekšdedzes dzinēju mēs nomainījām ar ūdeņradi un degvielas šūnu bloku, jo tas ir vislabākais veids, kā sniegt savu ieguldījumu zaļākai nākotnei.

 

Temperatūras tests

Vai Tava Toyota iesvīst, vai drebinās savos zābakos, Tev ir jābūt pārliecinātam, ka tā vienmēr būs uzdevuma augstumos, lai arī kādi būtu laikapstākļi. Atklāj, kā mūsu tehniķi pārbauda ikviena automobiļa spēju robežas, testējot tos apstākļos, kas līdzīgi karstākajam Sahāras klimatam un Arktikas ekstrēmajiem mīnusiem.

 

Drošības spilvenu tehnoloģija

Pamirkšķini acis, un jau būsi nokavējis. Tik ātri mūsu revolucionārā drošības spilvenu tehnoloģija reaģē sadursmes brīdī – ātrāk, nekā cilvēks spēj samirkšķināt acis. Uzzini, kā mēs esam strādājuši jau kopš 1989. gada, lai radītu un pilnveidotu mūsu drošības spilvenu tehnoloģiju – lai Tu uz ceļa būtu drošībā.

Rakstu iesaka – favorit

Avots: toyota.lv


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close