Kādai 40 gadus itāļu mājsaimniecei tagad draud 6 gadi ieslodzījumā par to, ka viņa nav pietiekami daudz veikusi mājas darbus. Viņa tiek apsūdzēta par “sliktu apiešanos ar savu ģimeni”. Tiesas sēde, kurā izlems viņas likteni, notiks šī gada oktobrī.
Tiesā viņu iesūdzēja pašas vīrs, pēc kura vārdiem viņš sievas dēļ divus gadus bijis spiests dzīvot “sliktas higiēnas apstākļos”. Vīrs jūtas “apvainots” sievas attieksmes dēļ. Itāļu laikraksti vēsta, ka sieviete arī regulāri izmetusi atkritumos nopirkto ēdienu, un atteikusies to gatavot.
VIDEO: 
 
   
2013. gadā veiktā aptaujā atklājās, ka Itālijā sievietes nedēļā pavada vidēji par 21 stundu vairāk laika, darot mājas darbus, salīdzinot ar vīriešiem.
Avots: lefigaro.fr
Tevi noteikti interesēs
- Primadonna Alla Pugačova un viņas vīrs Maksims Galkins atkal pārceļas: iegādājušies vēl vienu jaunu villu – zināms, kur viņi tagad dzīvos
- 90 % autovadītāju nepareizi šķērso ātrumvaļņus — skaidroju, kādas kļūdas viņi pieļauj
- Kā es uzzināju īsto vistas kotlešu noslēpumu no vīramātes – tagad gatavoju tikai šādi
- “Tu taču visu dienu mājās sēdi!”: uzskata mana vīramāte un biju spiesta “skaidroties”, kāpēc katru dienu nevāru Edgaram boršču
- Jau trīs gadus strādāju par biroja apkopēju, un vairs nevaru slēpt, kas tur notiek: ”Viņi ir traki”
- Ja tavā priekšā apstājas automašīna ar ieslēgtām tālās gaismas lukturiem – nekavējoties brauciet prom






