Viena no aktuālākajām tēmām šodien ir izskanējusī ziņa, ka Valsts ieņēmuma dienesta (VID) ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme tiks aizrotēta prom no sava amata.
Šobrīd izskanējusi informācija, ka I. Jaunzemei piedāvātais jaunais amats ir saistīts ar ēnu ekonomikas apkarošanu – viņai piedāvāts kļūt par Ēnu ekonomikas ierobežošanas koordinācijas departamenta direktora amats.
Te gan jāatgādina, ak rotācija, ar lielu iespējamību, ir arī saistīta ar skandāliem, kas pēdējā laikā skāruši VID.
Lasi arī: Ja viņš lūdz jūs darīt šīs 7 lietas, nekavējoties pametiet viņu!
Tomēr interesanti tagad būtu atskatīties, cik viņa šajā amatā nopelnījusi iepriekšējos gados.
Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei atalgojums pērn samazinājies par 33,5%.
Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk
Tevi noteikti interesēs
- Rādu, kā gatavoju grūbas – vīrs un bērni ēd kā piedevu un lūdz gatavot biežākby Rinalds Bergmanis
- Valsts ieņēmumu dienests izplata oficiālu paziņojumu Latvijas iedzīvotājiem – jāizdara izvēleby Sandra Ločmele
- Meteorologi prognozē, kad beidzot Latvijā iestāties kārtīgs siltums, kad gaisa temperatūra būs +20 un vairāk grāduby Laura Blūma