Tu nespēsi noticēt, bet šīs slavenības ir viena vecuma – #4 izbrīna visvairāk!

Ieskaties un uzzini, kuras slavenības ir vienaudži, bet nudien pēc tādiem neizskatās! Parasti joko par to, kā vīrieši noveco kā vīns, bet sievietes – kā piens. Nu, lūk, šeit ir pierādījums tam, ka arī vīrieši mēdz novecot kā piens.

Esam apkopojuši 8 ārzemju slavenības, kurām “uz aci” nepateiksi, ka viņi ir vienaudži. Tu nemaz iepriekš nenojauti, ka šīs slavenības ir viena vecuma, redzot viņus uz saviem TV ekrāniem.

Nereti tiek uzskatīts, ka slavenības var saglabāt “mūžīgu jaunību”, pateicoties tam, ka var finansiāli atļauties dažādas kosmētiskās procedūras, bet šajos attēlos ir skaidri redzams, ka viena vecuma slavenības vizuāli var atšķirties diezgan krasi, bet nauda ir kā vieniem, tā otriem.

Kā jums šķiet, vai daļa šo slavenību vienkārši izvēlas neveikt kosmētiskās procedūras vai arī daļai ir vienkārši ļoti labi gēni?

Lasi vēl: Slavenības zaudē nevainību ar slavenībām – diezgan šokējoši, īpaši #5!

Pāršķir lapu, lai redzētu, kuras slavenības ir vienā vecumā!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close