Tuvojas ziema, vai esi padomājis par ziemas riepām?

Sūti savas vasaras riepas atvaļinājumā – brauc droši salā ar jaunām ziemas riepām un Toyota oriģinālajiem vieglmetāla diskiem.

Toyota oriģinālie vieglmetāla diski

Toyota oriģinālie vieglmetāla diski ir kvalitatīvi un izturīgi, radīti tieši Jūsu Toyota un ņemot vērā Jūsu reģiona laikapstākļus ziemā.

Premium ziemas riepas

Premium ziemas riepas ir drošas un nodrošina labu saķeri un komfortablu braukšanu.

Riepu viesnīca

Uzglabājiet vasaras riepas Toyota riepu viesnīcā. Jautājiet riepu nomaiņas un riepu viesnīcas piedāvājumu pārstāvniecībā!

Izbaudiet komfortu! Rūpējieties par savu automobili!

Vieglmetāla disku aizsardzība

Toyota vieglmetāla disku aizsarglīdzeklis ir pavisam jauns, uz NASA tehnoloģijām veidots, līdzeklis, kas pasargās vieglmetāla diskus no bremžu putekļiem, ceļa netīrumiem un laikapstākļu ietekmes.

Vieglmetāla disku tīrītājs

Notīra pat ieēdušos bremžu putekļus un ceļu netīrumus, piemērots visa veida riteņiem. Piešķirs vieglmetāla diskiem tīru un spožu izskatu.

 Riepu uzglabāšanas somas

Pasargājiet diskus un riepas no bojājumiem. Ērtie rokturi atvieglos to pārvietošanu. Piemēroti 13”-20” izmēra riepu uzglabāšanai.

Rakstu iesaka – 

Avots: toyota.lv

 


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close