Vīrietis nomira nieru izgriešanas radīto komplikāciju dēļ. Viņš vēlējās padarīt savu mīļoto sievieti laimīgu, taču tā vietā atstāja viņu ar rūgtām sāpēm sirdī un vainas apziņu.
Turklāt šis nav vienīgais gadījums. Katru gadu vidēji 30 Ukrainas iedzīvotāji nelegāli pārdod kādu no saviem orgāniem. Visbiežāk cilvēki brauc uz Ekvadoru, Azerbaidžānu un Kosovu, lai pārdotu nieres, daļu aknu vai kaula smadzenes.
Pēc operācijas viņi iegūst vien nelielu naudas daudzumu – sākot ar 3 līdz 15 tūkstošiem dolāru, kamēr melnajā tirgū orgāni ir apmēram 20 miljonu dolāru vērtē. Lielākā daļa šādu pārdevēju kļūst par invalīdiem vai arī nomirst.
Tevi arī varētu interesēt
Lasi vēl: Lūk, kāpēc kāzās līgavai jāstāv altāra kreisajā pusē!
Avots: ofigenno.com
Tevi noteikti interesēs
- Sinoptiķi pastāstījuši, kāds laiks gaidāms pēc 11.maija – patīkamas pārmaiņas netiek solītasby Sandra Ločmele
- Maijs bija aprīlī. Sinoptiķis vīlies par jauno prognozi: “Mēs nevaram runāt par siltumu”by Sandra Ločmele
- Kāpēc autovadītāji ir sākuši masveidā noņemt deflektorus no automašīnu logiem un vai tas ir aktuāli arī citiem šoferiemby Sandra Ločmele