Un kāda ir TAVA seksa personība? Seksoloģe atklāj 10 seksuālos tipus un labākos veidus, kā katru apmierināt

Izmet no galvas teicienu “pretpoli pievelkas” – kad runa ir par seksuālajām vēlmēm, daudz labāk ir, ja partneriem tās ir līdzīgas.

Runa ir ne tikai par seksa biežumu, bet arī par tā veidu un kustībām, kurām jāpatīk jums abiem.

Ja partneru seksuālās vēlmes un vajadzības ir atšķirīgas, tas var sabojāt pat vislabākās attiecības. Diemžēl attiecību sākumā ir grūti noteikt, kādu seksuālo dzīvi partneris vēlēsies ilgtermiņā.

Lasi vēl: Augstākās klases eskorta meitene atklāj lietas, ko pieprasa viņas klienti – un tas nav tikai sekss

Austrāliešu seksa terapiste Dr. Sandra Petrota noteikusi, ka pastāv ne mazāk kā 10 dažādi libido tipi jeb “seksa personības”. Ir ļoti svarīgi zināt, kāda ir tev un tavam partnerim, lai spētu noteikt, vai jūsu attiecības spēs funkcionēt ilgtermiņā.

Noskaidro, kāda ir tev, kāda ir tavam partnerim, un jūs abi gūsiet unikālu ieskatu tajā, kā saskaņot jūsu seksuālās vajadzības laimīgām attiecībām.

Turklāt to uzzināt ir vienkārši interesanti.

Lai uzzinātu, kādas ir 10 dažādās seksa personības, šķir nākamo lapu


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close