Uz kurieni pa Londonas ielām skrien kaili cilvēki, kas “maskējušies” kā tīģeri? (+FOTO)

Londonas ielās pavisam nesen pulcējās vairāki simti cilvēku, lai apvienotos kopīgā, visnotaļ neparastā skrējienā – visi skrējēji bija kaili un “maskējušies kā tīģeri”!

Kā nu kurš skrējējs bija sagatavojies skrējienam – dažiem viss ķermenis bija apgleznots oranži melns, citam skriešanas apavi tīģera kažoka raksta apdrukā, kādam tīģera ausis un astes, bet pārējiem tīģeru maskas uz sejas. Zemāk attēlos var redzēt cik visādā ziņā iespaidīgi šis skrējiens izskatās no malas!

Un noteikti nedrīkst palaist garām arī mērķi, kamdēļ notika šis skrējiens – katru gadu Londonā, netālu no Zoodārza tiek organizēts labdarības skrējiens Sumatras tīģeru aizsardzībai. Summu, kuru ar labdarības skrējienu paredzēts savākt, ir 40 000 mārciņu. Nauda aiziet zoodārza apvienības darbam Indonēzijā, lai mazinātu koku izciršanu.

Lasi vēl: Labi cilvēki vēl ir – paskaties, ko kāds labdaris atstāja nepazīstamiem cilvēkiem aploksnē

Avots: dailymail.co.uk


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close