Uzklājiet 1 reizi un aizmirstiet. 4 Tautas mēslojums stādiem pavasarī

 

Mēslošana 3

Ja vēl neesat novācis stādus, vai arī stādiem nepieciešams pievienot vairāk zemes. Sagatavojiet to tā, un jūs piesātināsiet augsni ar slāpekli un fosforu. Mēģiniet pievienot pupiņas sagatavotajai augsnei, pirms tam tās var nedaudz sasmalcināt, samaisīt ar augsni un dosopyval, vai arī ieberiet šādā augsnē. Pēc tam aplaistiet, bet parastās laistīšanas vietā ielejiet trichodermas šķīdumu, kas savukārt neļaus pupiņām sapūt un pārstrādās tās.

Ja neplānojat piķēt vai pārstādīt stādus, varat jau sasmalcinātās pupiņas iebērt kausos ar stādiem un maigi samaisīt virsējo zemes kārtu, ne dziļi, lai nebojātu sakņu sistēmu. Uz 1 kausa pietiek ar 3-5 gabaliņiem pupiņu. Izmēģiniet, metode ir interesanta, ne mana, redzēju to internetā un izmēģināju, stādi ir tiešām stipri, un sakņu sistēma, vienkārši krāšņa.

Mēslojums 4

Tas ir vienkārši nenovērtējams mēslojums augiem, mēs runājam par sīpolu mizām, domāju, ka daudzi cilvēki to izmanto, īpaši labi to laistīt, novājinātus stādus. Kaites izraisošās baktērijas, kā arī kaitēkļi, baidās no tā kā no uguns un apiet. Un barības vielu sastāvs, sēnalas ne ar ko neatpaliek no citiem tautas šķīdumiem.

Lasi vēl: Kā ātri un viegli iztīrīt skursteni. Vectēva gudrā metode, kas ir piemērota visām krāsnīm

Tās satur daudz noderīgu vielu. Mums vajadzēs 2 tasītes sēnalu, tās pārlej ar 2 tasītēm verdoša ūdens un atstāj ievilkties 1-2 dienas, lai ievilktos, tad pārtecina, un atšķaida 1:3.