Vai palikt draugiem vai neregulāriem gultas biedriem ar bijušo ir laba doma? Atbild pētnieki.

Loģiski domājot, otrās pusītes aicinājumu palikt draugiem pēc attiecību izjukšanas var salīdzināt ar nolaupītāju aicinājumu uzturēt kontaktu ar upuri, bet kā izrādās 60% cilvēku šī ideja pēc šķiršanās liekas labs veids kā nesāpināt otru un iespējams iegūt gultas biedru.

Pārtraukt visu komunikāciju vai palikt draugiem ar bijušo? – tāds ir jautājums uz kuru liela daļa vīriešu nespēj rast atbildi. No vienas puses, ja reiz esam šķīrušies, tad pavisam, bet no otras puses, tā mums abiem būs mazāk sāpīgi un galu galā var cerēt uz neregulārām mīļāko attiecībām. Ieviest skaidrību šajā dilemmā nāk pētnieki – ieskaties nākamajā lapā un uzzini, ko viņi iesaka darīt!

Lasi vēl: “Izlīguma sekss” ir kaitīgs attiecībām: zinātniekiem ir sliktas ziņas pāriem, kas pēc strīda dara TO

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt, ko iesaka darīt pētnieki!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close