Uzspēlēsim kamuflāžas spēli – vai spēj saredzēt, kur virtuvē paslēpies suns? Tikai 1 no 5 pamana!

Sociālajos tīklos aizvien biežāk redzamas kamuflāžas spēles, kur tiek fotografēti dzīvnieki un priekšmeti, kas neticami labi saplūst ar apkārtējo fonu. Mēs piedāvājam arī tev uzspēlēt – vai spēj noteikt, kur virtuvē paslēpies vai paslēpts suns?

Kādā virtuvē Sidnejā, Austrālijā bija paslēpies suns, kuru ģimene visnotaļ centīgi meklēja visā mājā. Kad viņi beidzot ieraudzīja savu mīluli virtuvē, viņi neatturējās nofotografēt savu četrkājaino draugu viņa slēpnī un bildi ievietot sociālajos tīklos, lai pajautātu draugiem vai viņi spēj ieraudzīt, kur astainis paslēpies. Kā izrādās, vidēji tikai katrs piektais spēja saredzēt virtuvē paslēpušos ģimenes mīluli, neieskatoties komentāros! Vai tu spēj saredzēt, kur viņš paslēpies?

Lasi vēl: Šī mazā japāņu meitenīte un viņas milzu pūdelis būs labākais, ko tu šodien redzēsi (+piemīlīgi FOTO)

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt, kur virtuvē paslēpies suns!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close